Tak bardzo ufałam tobie
Dzieliłam każdą myśl
Wiem, co dziś masz na sobie
W którą stronę chcesz iść
Znam sposób, w który płaczesz i co wyciska twoje łzy
A wszystkie twoje twarze zapisałam jak film
(*a)Poprawiasz minkę w ukojeniu
Nie ma cię obok na siedzeniu
Zostawię cię w jednym wspomnieniu
(*b)Teraz już wiem, że chwile są ulotne
Teraz wiem, że nie zawsze będzie dobrze
Zabolało znów
To już nieistotne
Zanim skończy się nów, wszystko będzie dobrze
Mam to głęboko w sobie, a krew pulsuje na samą myśl
Twój zapach został w głowie i dryfuje jak liść
Wszystko, co było nasze, to tylko otchłań, szary szkic
Kosmos jest pełen marzeń, a jednym z nich to my
(*a)(*b×2)
コメント